Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O1: Dziwny objaw podczas naciśniecia pedału hamulca

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O1: Dziwny objaw podczas naciśniecia pedału hamulca

    sesik, wiesz musiał by się wypowiedzieć np. DGW lub ktoś kto się zna na tym, żeby stwierdzić, czy przez niedogrzanie silnika świece się bardziej okopcają (czy jak to tam się mówi) :P
    znalazłem coś takiego:
    Kod:
    [url="http://www.forumsamochodowe.pl/straszne-czarne-wiece-po-wyjeciu-vt884.htm"]STRASZNE CZARNE ŚWIECE PO WYJECIU!!! : Problemy techniczne[/url]
    ale oni tam chyba o benzynie piszą
    poszukam jeszcze może coś ciekawego znajdę :szeroki_usmiech

    jeszcze ktoś gdzieś pisał o sprawdzeniu mieszanki, ale nie mogę tego teraz znaleźć, gdzieś wsiunkło..

  • #2
    O1: Dziwny objaw podczas naciśniecia pedału hamulca

    Witam

    Zauważyłem w swojej Skodziance taki objaw. Czasami po krótkim naciśnięciu pedału hamulca wyczuwam lekkie stuknięcie w okolicach zacisku hamulcowego oraz szarpniecie w którąś stronę kierownicą. Wg mnie któreś z kół pierwsze zaczyna hamować i stąd przyczyna szarpnięcia kierownicą. Dziwi mnie tylko to stukniecie. Czy może ma to związek z luzem na prowadnicach klocków, przesuwania się jarzma itp a może to normalny objaw.?
    Miał może lub ma ktoś z was z czymś takim problem. Nie jest to uciążliwe podczas normalnej jazdy ponieważ zdarza się rzadko, ale czasami podczas nagłego naciśnięcia pedału hamulca przy większej prędkości szarpniecie kierownica nie jest za przyjemne.

    Będę wdzięczny za jakieś uwagi lub porady na ten temat

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X